Verrassend koken uit eigen tuin
Wat kookt u met groenten uit eigen tuin? Laat u verrassen door de originele recepten van Kinderfonds MAMAS! Geïnspireerd op de ervaringen in Zuid-Afrika. Het land waar we met een simpele moestuin het verschil maken voor kansarme gezinnen.
Onze ambassadeur Robèrt van Beckhovene beveelt het kookboekje van harte aan. We wensen u veel kookplezier!
Het recept tegen armoede
Voor grote problemen bestaat soms een eenvoudige oplossing.
In de video laat professor dr. Erik Scherder het zien: de MAMAS in Zuid-Afrika bieden kwetsbare gezinnen een toekomst met de aanleg van moestuinen.
Dat kan al voor 7,- per moestuin.
Maak kennis met de MAMAS
De MAMAS zijn krachtige, lokale vrouwen die niet langer kunnen aanzien hoe kinderen in hun land de dupe worden van extreme armoede. Ze bieden daarom eten. Medische zorg. Toegang tot school. En vooral een perspectief voor de toekomst.
Met de financiële steun van Kinderfonds MAMAS kunnen de MAMAS dit belangrijke werk doen. Verdubbelt u ook uw moestuinplezier door een MAMAS te steunen?
Het bestrijden van armoede is geen daad van liefdadigheid.
Nelson Mandela
Het is hooguit réchtvaardigheid
Kijk mee in de moestuinen
De MAMAS hebben in Zuid-Afrika al meer dan 165 duizend m2 moestuin aangelegd. Daar komt dankzij donaties nog eens 210 duizend m2 bij. Hoe gaat het met deze tuinen?



Steun de MAMAS
Voor maar 20 cent per dag (6 euro per maand) zorgen de MAMAS ervoor dat een extra kind veilig, gezond en geliefd kan opgroeien.
