Verdubbel uw moestuinplezier
Geweldig dat u aan de slag gaat met een eigen moestuin! Een moestuin is meer dan leuk en duurzaam. In een land als Zuid-Afrika is het echt van levensbelang. Het voorziet gezinnen van voedsel én een betere toekomst.
In ons moestuin e-book leest u verrassende tips uit Nederland én Zuid-Afrika. Veel tuinierplezier!
Zo werkt het
Voor grote problemen bestaat soms een eenvoudige oplossing.
In de video laat professor dr. Erik Scherder het zien: de MAMAS in Zuid-Afrika bieden kwetsbare gezinnen een toekomst met de aanleg van moestuinen.
Dat kan al voor 7,- per moestuin.
Maak kennis met de MAMAS
De MAMAS zijn krachtige, lokale vrouwen die niet langer kunnen aanzien hoe kinderen in hun land de dupe worden van extreme armoede. Ze bieden daarom eten. Medische zorg. Toegang tot school. En vooral een perspectief voor de toekomst.
Met de financiële steun van Kinderfonds MAMAS kunnen de MAMAS dit belangrijke werk doen. Verdubbelt u ook uw moestuinplezier door de MAMAS te steunen?
Het bestrijden van armoede is geen daad van liefdadigheid.
Nelson Mandela
Het is hooguit réchtvaardigheid
Kijk mee in de moestuinen
De MAMAS hebben in Zuid-Afrika al meer dan 165 duizend m2 moestuin aangelegd. Daar komt dankzij donaties nog eens 210 duizend m2 bij. Hoe gaat het met deze tuinen?



Steun de MAMAS
Voor maar 20 cent per dag (6 euro per maand) zorgen de MAMAS ervoor dat een extra kind veilig, gezond en geliefd kan opgroeien.
